Polish Croatian Czech English Estonian French German Greek Italian Latvian Lithuanian Slovak Spanish Ukrainian

Witamy na oficjalnej stronie

Zespołu Szkół im. J.Tuwima w Bielsku-Białej

15.09.2014 - W środę 10 września 2014 roku odbył się RAJD SZKOLNY na Dębowiec z okazji Światowego Dnia Turystyki, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem : Turystyka a rozwój społeczności.

Młodzież wraz z wychowawcami dotarła wyznaczonymi trasami do schroniska na Dębowcu, gdzie wybrani uczniowie z każdej klasy przedstawili prezentację na wylosowany temat nawiązujący do hasła przewodniego. Prezentacje oceniało jury w składzie: pani wicedyrektor mgr Beata Chrobak- Juros – przewodnicząca, pani pedagog mgr Joanna Lizurej- Kupczak – sekretarz, mgr Tomasz Fredrich, a także Marta Sykuła – przedstawiciel samorządu. Oprócz przygotowanych prezentacji oceniana była również frekwencja klas. Najwięcej punktów zgromadziły klasy:

• I et – 44,5 pkt. (w nagrodę otrzymała dodatkowy dzień na wycieczkę klasową)
  • II at - 42,5 pkt.
  • I ct – 42 punkty.

W trakcie pokonywania drogi do schroniska uczniowie klas pierwszych wykonali cztery zadania rozmieszczone wzdłuż trasy. Rywalizację w tych konkurencjach wygrała klasa I at.

Dziękujemy za wspólną zabawę!