Polish Croatian Czech English Estonian French German Greek Italian Latvian Lithuanian Slovak Spanish Ukrainian

Witamy na oficjalnej stronie

Zespołu Szkół im. J.Tuwima w Bielsku-Białej 



 

Bieg na 400 m dziewcząt

1 miejsce  Stanek Angelika     kl.2b          1:09,41

2 miejsce  Zemanem Klaudia     kl.2e       1:20,72

3 miejsce  Suchodolska Justyna  kl.4e     1:23,66

 

Bieg na 400 m chłopców

1 miejsce  Birut Michał           kl.2e           1:04,36

2 miejsce Faruga Mateusz      kl.1c          1:07,13

3 miejsce  Stec Kamil             kl.4c           1:09,71

 

Bieg na 800 m dziewcząt

1 miejsce  Legień Kamila        kl.4e           3:02,31

2 miejsce  Matusiak Patrycja  kl.3a           3:17,69

3 miejsce  Gierata Wiktoria    kl.1e           4:58,28

 

Sztafeta dziewcząt 4x100m

1 miejsce  kl.3e  Piotrowska Justyna

                         Bryś Dominika                 0:59,47      

                         Kipiel Marcelina

                         Sobolewska Daria

 

2 miejsce  kl.2c Pawlak Adrianna

                         Fira Alicja                        1:01,41

                         Wieja Anna

                         Gąsior Karolina

 

3 miejsce kl.2a Jakubiec Dominika

                        Kusak Daria                     1:03,56

                        Nowicka Joanna

                        Gołuch Dominika

 

 

 

 

Sztafeta chłopców 4x100m

1 miejsce  kl.4a Gacek Szymon

                         Klimek Robert                  0:52.80

                         Skotnicki Patryk

                         Jędrzejko Wojciech

 

2 miejsce  kl.2a  Ogórek Łukasz

                          Tomczyk Mateusz

                          Gołuch Dominika            0:54,80

                          Cisak Damian

 

3 miejsce  kl.3a      Greń Franek

       Wojtas Dagmara

       Górny Robert                                   0:58,89

       Lesiński Patryk

 

Skok wzwyż dziewczęta

1 miejsce  Pawlak Adrianna   kl.2c         135            

2 miejsce  Miklusiak Kamila  kl.2e           125

        

Skok wzwyż chłopcy

1 miejsce  Kolarzyk Konrad   kl.3c           160

2 miejsce  Danielak Jan          kl.1c          155

3 miejsce  Koenig Łukasz       kl.3c          155 

 

Skok w dal dziewczęta

1 miejsce Gąsior Karolina      kl.2c           4.03

2 miejsce  Wojtas Dagmara  kl.3a           3.92

3miejsce  Pawlik Magda        kl.3b           3.87

 

Skok w dal chłopcy

1 miejsce  Skotnicki Patryk    kl.4a           4.98

2 miejsce  Jędrzejko Wojciech  kl.4a        4.88

3 miejsce  Mędrala Szymon    kl.3c           4.82

 

Pchnięcie kulą dziewczęta

1 miejsce  Więzik Magdalena kl.2c           7.20

2 miejsce  Hałat Dominika     kl.3b           7.06

3 miejsce  Marmysz Karolina kl.4c            6.98

 

Pchnięcie kulą chłopcy

1 miejsce  Wróbel Kamil        kl.4e           9.25

2 miejsce  Wątor Eliasz          kl.4c          9.00

3 miejsce  Brzeźny Michał      kl.4c           8.81