Polish Croatian Czech English Estonian French German Greek Italian Latvian Lithuanian Slovak Spanish Ukrainian

Witamy na oficjalnej stronie

Zespołu Szkół im. J.Tuwima w Bielsku-Białej

17.12.2014 - Serdecznie dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w organizację paczek mikołajkowych. W tym roku zebraliśmy bardzo dużo słodyczy, artkułów szkolno- biurowych oraz zakupiliśmy potrzebne rzeczy do Domu Małego Dziecka. Paczki pełne niespodzianek powędrowały do dzieci z trudnych środowisk społecznych, które przebywają na Świetlicy Środowiskowej w Wapienicy, młodzieży z ośrodka szkolno- wychowawczego oraz , dzieci z Domu Małego Dziecka oraz wsparliśmy Szlachetną Paczkę. Oprócz niespodzianek dziewczyny z klasy 2 bt przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieciaków oraz spędziły wspaniały czas na wspólnej zabawie. Pamiętajcie WARTO POMAGAĆ:)